דף הבית

דף הבית >> דף הבית

 בימים אלה של מצוקה רגשית ובריאותית מתקיימים בקליניקה טיפולים ואבחונים בצורה מקוונת עם בסיס מדעי וקליני. מתאים לכל רחבי הארץ. אפשר להשתמש בתכנות זום וסקייפ.

רק בריאות!!!


מקבלת משפחות שכולות ונכים דרך היותי ספקית משרד הביטחון

"החלום הוא המציאות שלי" זה המוטו לחיים מאושרים. במשך 20 שנה מביאה ד"ר שרי גולדשטיין אנשי עסקים, עורכי דין ואמנים אל ההרגשה שהם עושים וחיים את מה שהם באמת רוצים. ד"ר שרי גולדשטיין התמחתה בבית הספר לרפואה באוניברסיטת הרווארד בטיפול ובאבחון ילדים ובעשר השנים האחרונות היא מסייעת להורים וילדים עם בעיות פגות, הפרעת קשב, בעיות תקשורת התפתחותיות, פחדים חרדות ובעיות חברתיות, להיות מאושרים ולפתור את בעיותיהם. זוכת פרס קרן הקונגרס האמריקאי על עבודותיה בתחום הנוירולוגיה של היילוד.


מתבצעים בקליניקה אבחונים וטיפולים לגיך הרך, ילדים, נוער ומבוגרים.

מתמחה באבחונים לבדיקת אבחנות על הספקטרום האוטיסטי.

הדגש הוא על טיפול תחום בזמן ועלות נמוכה.

למתמחים ואנשי מקצוע בתחום הפסיכותרפיה מוצעים טיפולים בעלות נמוכה.


כמו כן,  אבחונים נוירוהתנהגותיים לתינוקות שנולדו פגים.

טלפון להתקשרות: 0544366523 כתובת דוא"ל להתקשרות: sari.goldstein@fulbrightmail.org

 ♦אני מאמין

גישתה של ד"ר שרי גולדשטיין היא טיפול פסיכולוגי בעזרת העצמה. היא מובילה את המטופל להבין מדוע הוא זקוק לקשייו עד שהוא (או היא) משילים את הקשיים מעליהם ומוכנים להיות מה שהם רוצים להיות באמת..
 
 ♦ טיפולים בילדים שנולדו פגים ,בהפרעות קשב, בבעיות פחדים וחרדות של ילדים ,בבעיות חברתיות של ילדים,  ובבעיות תקשורת בין הורים לילדים
2433(4).jpg
לאחר עשר שנים של ניהול עשרות מחקרים בילדים ופרסומים בטובי כתבי העת כולל ראיונות בניו יורק טיימס וברויטרס, ופרסים בינלאומיים ,ד"ר שרי גולדשטיין היא בעלת שם על הבמה הבינלאומית בנושא אבחון וטיפול בבעיות ילדים והוריהם. היא גם היחידה בישראל בעלת רשיון מאוניברסיטת הרווארד לאבחון התפתחותי של פגים לאחר שחרורם מהיחידה לטיפול נמרץ.